GDPR

Ochrana osobních údajů

Zpracování osobních informací / Zákonné zmocnění a Váš souhlas

Vaše osobní údaje zpracováváme pouze na základě zákonného zmocnění, vyplývajícího ze zákona o ochraně osobních údajů. Vaše citlivá osobní data pak zpracováváme pouze s Vaším souhlasem, který nám poskytujete při registraci nebo nákupu v našem eshopu www.ceskykaramel.cz. Poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, avšak bez něj nelze vykonávat práva a povinnosti plynoucí z objednání zboží.
Vašeho souhlasu je zapotřebí taktéž k využívání Vašich kontaktních údajů, včetně kontaktu elektronické pošty, za účelem potvrzení objednávky či jiných obchodních sdělení. Pokud si nepřejete být takto kon­taktován/a, sdělte nám tuto skutečnost jakoukoli formou a Vaše kontaktní údaje budou odstraněny z naší marketingové databáze.

Jaké údaje zpracováváme

Zpracováváme osobní údaje, které nám poskytnete při objednání zboží, zejména Vaše jméno, příjmení, adresu, telefon a e-mail. 

K jakému účelu osobní údaje zpracováváme

Vaše osobní údaje zpracováváme zejména za účelem uzavření a plnění kupní smlouvy či její změny, dodání zboží a řešení případných reklamací. 

Předávání Vašich osobních údajů a zpracovatelé

Osobní údaje zpracováváme manuálně i automatizovaně, sami nebo prostřednictvím našich zpracovatelů (zejména dodavatele eshopového řešení), kteří jsou prověřeni a jsou povin­ni dbát na všechny povinnosti vyplývající ze zákona o ochraně osobních údajů tak, aby nedocházelo k neoprávněným zásahům do Vašeho soukromí. Vaše osobní údaje mohou být v sou­ladu s právními předpisy upravujícími ochranu osobních údajů zpřístupněny rovněž dalším třetím osobám, jako jsou externí skladovací a balící firmy, dopravci, dodavatelé eshopu.

Vaše práva a stížnosti

Pokud máte zájem o poskytnutí informací o osobních údajích, které jsou o Vás zpracovávány, kontaktujte nás prosím. Pokud se domníváte, že Vaše osobní údaje, které zpracováváme, jsou s ohledem na účel jejich zpracování nepřesné, můžete se na nás obrátit se žádostí o vysvětlení nebo se žádostí o odstranění to­hoto stavu (např. blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidace osobních údajů). Vaši žádost budeme bezodkladně ře­šit.

Kontaktní údaje pro řešení osobních údajů

Telefon +420 723 550 005
Email: info@ceskykaramel.cz

Se svou žádostí se můžete rovněž obrátit na Úřad na ochranu osobních údajů se sídlem Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení