Kde nakoupit

Kde můžete naše tekuté karamely nakoupit ? Na této mapě jsou vyznačeny prodejny, které si náš karamel objednávají. Možná právě nemají náš celý sortimet, v tom případě se s nimi buď domluvíte na rozšíření sortimentu, nebo použijte tento e-shop, který funguje i na Slovensko. Do dalších zemí posíláme také, pište na info@ceskykaramel.cz.

 Jaké jsou další možnosti ? Podívejte se níže, pod mapu.

Jaké jsou další možnosti nákupu?

 • Nákup s ochutnávkou v naší výrobně/karamelovně U Poráků 512, Český Krumlov, jen 10 minut pěší chůze od historického centra. Od pátku do středy si svůj čas rezervujte raději předem a ve čtvrtky je otevřeno od 14 do 18 hodin. Další inspirativní akce v našem městě https://www.ckrumlov.info/cz/cesky-krumlov/                                                                                                                                         
   ????  Na trzích můžete nakoupit a také ochutnávat. Pokud se jich účastníme, tak většinou "okolo komína" u nás na jihu :).
   
  A to například na těchto akcích a trzích:
  3.12. v Nové Peci, Statek u Medvěda, charitativním řemeslný trh s bohatým kulturním programem pro děti a místními specialitami
  9.12. dopolední farmářský předvánoční Chlumanský trh
  10. -11.12. celodenní vánoční trh na Žižkově nám. v Táboře
  12. - 17.12. celodenní předvánoční řemeslný trh na Radniční nádvoří v Českých Budějovicích
  18.12. předvánoční celodenní trh v Panské ul. v Č.Budějocicích
   
  A NAVÍC se můžeme potkat přímo u nás v karamelovně v tyto adventní soboty 26.11., 3., 10. a 17., vždy od 14 do 18 hodin, čaj a vaše oblíbené karamelové dobroty budou připraveny ????
   
  Nákup v tomto e-shopu. Zde si navolíte požadované zboží, ihned se spočítá celková částka k úhradě a objeví se v košíku v horní části stránky. Zkontrolujete si položky, vybranou platbu a objednávku odešlete. Po našem odsouhlasení objednávky vám příjde potvrzovací e-meil.  https://www.ckrumlov.info/cz/topakce-105-svatovaclavske-slavnosti/

Možnosti platby a dopravy na e-shopu:

 • Platba v hotovosti při převzetí zboží v naší výrobně/karamelovně v Českém Krumlově.
 • Platba předem bankovním převodem na náš účet uvedený na faktuře. Po našem odsouhlasení objednávky vám příjde potvrzovací e-mail.
 • Dobírka u přepravní služba FOFR. Zásilku uhradíte zaměstnanci přepravní služby FOFR. 
 • Zásilky na Slovensko prostřednictvím přepravní společnosti FOFR jsou odesílány pouze po uhrazení faktury předem na euro účet.
 • Cena dopravy v ČR je aktuálně 210 Kč vč. DPH. Za dobírku je navíc účtováno 52 Kč vč. DPH.
 • Při nákupu zboží nad 3 000 Kč vč. DPH, dopravu v rámci ČR neúčtujeme.
 • U zásilek na Slovensko je cena dopravy 605 Kč vč. DPH. 

Pod čarou:

Neúčtujeme balné, ale jen dopravu v té výši, jako nám účtuje přepravní společnost, kterou jsme si vybrali z důvodu šetrného zacházení s křehkým zbožím.

Díky našim spokojeným stálým zákazníkům, kteří chtěli mít možnost koupit karamel blízko, hned a bez dopravy, se mapa obchodů rozšiřuje. Obchody farmářského typu jsou totiž většinou lačné po kvalitním a výjimečném zboží, doporučujeme i Vám tuto cestu využít.

Dárková balení   

 dárková-krabička 

Máme pro Vás připraveny i dárkové krabičky, do kterých si můžete zvolit karamely podle svého výběru. Do dárkové krabičky lze vložit buď 3 lahvičky o objemu 0,1 litru, nebo jednu lahvičku o objemu 0,2 litru. U této dárkové krabičky jsme se nechali inspirovat motivy našeho krásného starobylého města Český Krumlov. Letáček o použití je vždy uvnitř dárkové krabičky v češtině nebo cizích jazycích a na zadní straně krabičky jsou základní údaje o trvanlivosti apod. Při objednávce dárkové krabičky pro 3 karamely velikosti 0,1 l do poznámky napište kombinace karamelů, které jste si vybrali. Cena prázdné krabičky: 30 Kč vč. DPH 

Pro obchodní partnery

 • Partnerům, kteří mají zájem s námi spolupracovat (obchody, kavárny, restaurace) zašleme velkoobchodní ceník našich produktů s dalšími informacemi.
 • Pro zviditelnění našich karamelů nabízíme papírový box a různé další podpory prodeje.

Box do obchodů

  boxna-karamely-1        box na karamely2

Pro lepší zviditelnění karamelů v obchodě nabízíme našim obchodním partnerům pevný, ručně lepený BOX, povrchově ošetřený laminací. 

Na všech akcích, kterých se účastníme, jej máme s sebou a připravujeme vaše budoucí zákazníky na jednotnou image těchto produktů. Box má využití pro 12 skleniček karamelů o objemu 0,2 litru.

Cena boxu: 100,- Kč bez DPH