Jak nakoupit

Kde můžete naše tekuté karamely nakoupit ? Na této mapě jsou vyznačeny prodejny, které si náš karamel objednávají. Pokud právě nemají váš oblíbený druh našeho karamelu, objednejte si jej přímo u nich, máme zde dobrou zkušenost se vstřícným personálem. A jaké jsou další možnosti ? Podívejte se níže, pod mapu.

Jaké jsou další možnosti nákupu?

 • Nákup s ochutnávkou v naší výrobně/karamelovně U Poráků 512, Český Krumlov od ledna do března 2021 vždy po telefonické domluvě předem, od dubna 2021 vždy ve čtvrtek od 14 do 18 hodin, nebo si dopředu dohodneme jiný termín.
 • Na trzích můžete nakoupit, a také ochutnávat. Až bude situace pro konání trhů příznivá, napíšeme sem termíny a místa, kde nás můžete potkat.
 • Nákup v našem e-shopu. Zde si navolíte požadované zboží, ihned se spočítá celková částka k úhradě a objeví se v košíku v horní části stránky. Zkontrolujete si položky, vybranou platbu a objednávku odešlete. Po našem odsouhlasení objednávky vám příjde potvrzovací e-meil.   

Možnosti platby a dopravy na e-shopu:

 • Platba v hotovosti při převzetí zboží v naší výrobně/karamelovně v Českém Krumlově.
 • Platba předem bankovním převodem na náš účet uvedený na faktuře. Po našem odsouhlasení objednávky vám příjde potvrzovací e-mail.
 • Dobírka u přepravní služba FOFR. Zásilku uhradíte zaměstnanci přepravní služby FOFR. 
 • Zásilky na Slovensko prostřednictvím přepravní společnosti FOFR jsou odesílány pouze po uhrazení faktury předem.
 • Cena dopravy v ČR je podle váhy balíku od 150 Kč vč. DPH. Za dobírku je 52 Kč vč. DPH účtováno navíc.
 • Při nákupu zboží nad 3 000 Kč vč. DPH, dopravu v rámci ČR neúčtujeme.
 • U zásilek na Slovensko je cena dopravy 605 Kč vč. DPH. 

 Dárková balení   

 dárková-krabička 

Máme pro Vás připraveny i dárkové krabičky, do kterých si můžete zvolit karamely podle svého výběru. Do dárkové krabičky lze vložit buď 3 lahvičky o objemu 0,1 litru, nebo jednu lahvičku o objemu 0,2 litru. U této dárkové krabičky jsme se nechali inspirovat motivy našeho krásného starobylého města Český Krumlov. Letáček o použití je vždy uvnitř dárkové krabičky v češtině nebo cizích jazycích a na zadní straně krabičky jsou základní údaje o trvanlivosti apod. Pokud si chcete objednat tato dárkové balení, kontaktujte nás, prosím, e-mailem info@ceskykaramel.cz. Cena prázdné krabičky: 30 Kč vč. DPH 

Pro obchodní partnery

 • Partnerům, kteří mají zájem s námi spolupracovat (obchody, kavárny, restaurace) zašleme velkoobchodní ceník našich produktů s dalšími informacemi.
 • Pro zviditelnění našich karamelů nabízíme papírový box a různé další podpory prodeje.

Box do obchodů

  boxna-karamely-1        box na karamely2

Pro lepší zviditelnění karamelů v obchodě nabízíme našim obchodním partnerům pevný, ručně lepený BOX, povrchově ošetřený laminací. 

Na všech akcích, kterých se účastníme, jej máme s sebou a připravujeme vaše budoucí zákazníky na jednotnou image těchto produktů. Box má využití pro 12 skleniček karamelů o objemu 0,2 litru.

Cena boxu: 100,- Kč