Jak nakoupit

Kde můžete naše tekuté karamely nakoupit ? Na této mapě jsou vyznačeny prodejny, které si náš karamel objednávají. Možná právě nemají náš celý sortimet, v tom případě se s nimi buď domluvíte na rozšíření sortimentu, nebo použijte tento e-shop, který funguje i na Slovensko. Do dalších zemí posíláme také, pište na info@ceskykaramel.cz.

 Jaké jsou další možnosti ? Podívejte se níže, pod mapu.

Jaké jsou další možnosti nákupu?

 • Nákup s ochutnávkou v naší výrobně/karamelovně U Poráků 512, Český Krumlov, jen 10 minut pěší chůze od historického centra. Od pátku do středy si svůj čas rezervujte raději předem a ve čtvrtky je otevřeno od 14 do 18 hodin. Další inspirativní akce v našem městě https://www.ckrumlov.info/cz/cesky-krumlov/                                                                                                                                         
   ????  Na trzích můžete nakoupit a také ochutnávat. Pokud se jich účastníme, tak většinou "okolo komína" u nás na jihu :).
   
  A to například na těchto akcích a trzích:
  6.8. dopolední Chlumanský trh
  6. a 7.8. farmářský a řemeslný trh v Kašperských horách
  13.8. AKCE Hořice, hořické trhy od 9.30 do 17 hodin v Amfiteátru
  14.8. Farmářské trhy ve Veselí nad Lužnicí
  20. a 21.8. Volarské slavnosti dřeva
  26. a 27.8. Země Živitelka Expozice Jihočeského kraje v Pavilonu T
   
  Nákup v tomto e-shopu. Zde si navolíte požadované zboží, ihned se spočítá celková částka k úhradě a objeví se v košíku v horní části stránky. Zkontrolujete si položky, vybranou platbu a objednávku odešlete. Po našem odsouhlasení objednávky vám příjde potvrzovací e-meil.   

Možnosti platby a dopravy na e-shopu:

 • Platba v hotovosti při převzetí zboží v naší výrobně/karamelovně v Českém Krumlově.
 • Platba předem bankovním převodem na náš účet uvedený na faktuře. Po našem odsouhlasení objednávky vám příjde potvrzovací e-mail.
 • Dobírka u přepravní služba FOFR. Zásilku uhradíte zaměstnanci přepravní služby FOFR. 
 • Zásilky na Slovensko prostřednictvím přepravní společnosti FOFR jsou odesílány pouze po uhrazení faktury předem na euro účet.
 • Cena dopravy v ČR je aktuálně 210 Kč vč. DPH. Za dobírku je navíc účtováno 52 Kč vč. DPH.
 • Při nákupu zboží nad 3 000 Kč vč. DPH, dopravu v rámci ČR neúčtujeme.
 • U zásilek na Slovensko je cena dopravy 605 Kč vč. DPH. 

Pod čarou:

Neúčtujeme balné, ale jen dopravu v té výši, jako nám účtuje přepravní společnost, kterou jsme si vybrali z důvodu šetrného zacházení s křehkým zbožím.

Díky našim spokojeným stálým zákazníkům, kteří chtěli mít možnost koupit karamel blízko, hned a bez dopravy, se mapa obchodů rozšiřuje. Obchody farmářského typu jsou totiž většinou lačné po kvalitním a výjimečném zboží, doporučujeme i Vám tuto cestu využít.

Dárková balení   

 dárková-krabička 

Máme pro Vás připraveny i dárkové krabičky, do kterých si můžete zvolit karamely podle svého výběru. Do dárkové krabičky lze vložit buď 3 lahvičky o objemu 0,1 litru, nebo jednu lahvičku o objemu 0,2 litru. U této dárkové krabičky jsme se nechali inspirovat motivy našeho krásného starobylého města Český Krumlov. Letáček o použití je vždy uvnitř dárkové krabičky v češtině nebo cizích jazycích a na zadní straně krabičky jsou základní údaje o trvanlivosti apod. Při objednávce dárkové krabičky pro 3 karamely velikosti 0,1 l do poznámky napište kombinace karamelů, které jste si vybrali. Cena prázdné krabičky: 30 Kč vč. DPH 

Pro obchodní partnery

 • Partnerům, kteří mají zájem s námi spolupracovat (obchody, kavárny, restaurace) zašleme velkoobchodní ceník našich produktů s dalšími informacemi.
 • Pro zviditelnění našich karamelů nabízíme papírový box a různé další podpory prodeje.

Box do obchodů

  boxna-karamely-1        box na karamely2

Pro lepší zviditelnění karamelů v obchodě nabízíme našim obchodním partnerům pevný, ručně lepený BOX, povrchově ošetřený laminací. 

Na všech akcích, kterých se účastníme, jej máme s sebou a připravujeme vaše budoucí zákazníky na jednotnou image těchto produktů. Box má využití pro 12 skleniček karamelů o objemu 0,2 litru.

Cena boxu: 100,- Kč bez DPH

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení